O nas
CS Wiedza – dzielimy się wiedzą
Działamy od 1996 roku. Przez ten czas stworzyliśmy rozbudowaną instytucję, która na wielu płaszczyznach przekazuje wiedzę: w szkołach dla młodzieży, w szkołach dla dorosłych, w Ośrodku Szkolenia Nauczycieli, na kursach językowych i szkoleniach. W strukturach organizacyjnych CS Wiedza znajdują się również: Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna i Ośrodek Szkolenia Lotniczego, a od 2007 roku Wyższa Szkoła Pedagogiczno – Techniczna. 

W naszych szkołach i placówkach kształciło się ponad 20 000 osób, a liczba ta cały czas rośnie. Konsekwentne poszerzanie oferty, rozwój kolejnych ośrodków oraz zaplecza, a przede wszystkim stałe doskonalenie kadry to dla nas priorytety. Działamy głównie w regionie konińskim (powiaty kolski, koniński, turecki, słupecki), posiadamy także placówki w innych miejscowościach na terenie Polski.
Poznaj nas bliżej

Obecnie zespół wykładowców i konsultantów CS Wiedza liczy około 200 osób. To grono wysokiej klasy specjalistów, zarówno teoretyków, jak i praktyków. Są oni doskonale przygotowani do przekazywania wiedzy, a swoją kompetencje regularnie poszerzają na kursach i szkoleniach.

Aby jeszcze bardziej podnieść skuteczność działań w naszych placówkach, korzystamy z nowoczesnej bazy dydaktycznej. Zajęcia odbywają się w pomieszczeniach precyzyjnie dobranych do zakresu i tematyki zajęć.

Czekamy właśnie na Ciebie

W obecnych czasach niezbędny jest ciągły rozwój i poszerzenie swoich kompetencji zawodowych. Dlatego już teraz zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertami naszych placówek i kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie, doradzimy oraz polecimy najlepszy kierunek Twojego rozwoju.

Zespół CS Wiedza

Wybierz oddział
Nasze placówki
Swoją działalnością obejmujemy  regiony wielkopolski, mazowsza, wojewodztwa opolskiego. Nasze placówki oferują szeroką ofertę edukacyjną w poszczególnych miastach. Wybierz placówkę i sprawdź jakie szkoły, kursy, i inne formy kształcenia oferujemy dla Państwa.