Rekrutacja na kierunek OPIEKUN MEDYCZNY
Centrum Szkoleniowa WIEDZA w Koninie i Turku, prowadzi zimową rekrutację na kierunek Opiekun Medyczny. Szkoła jest darmowa i trwa 1,5 roku, czyli 3 semestry. Nie musisz posiadać matury. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Podnieś swoje kwalifikację i znajdź dobrą pracę w poszukiwanym zawodzie! 

Centrum Szkoleniowe WIEDZA w Koninie oraz Turku ogłasza nabór na kierunek OPIEKUN MEDYCZNY! Nauka rozpocznie się już w lutym i potrwa 3 semestry! Nie musisz posiadać matury. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Podnieś swoje kwalifikację i znajdź dobrą pracę w poszukiwanym zawodzie! Podania przyjmujemy drogą elektroniczną oraz w siedzibach szkół:
1. 62-510 Konin, ul. Powstańców Wielkopolskich 16. Wszelkie pytania prosimy kierować pod numer telefonu: 63 243 77 05 bądź na adres e-mail: kontakt@cswiedza.pl
2. 62-700 Turek, ul. Parkowa 3. Wszelkie pytania prosimy kierować pod numer telefonu: 63 278 47 77 bądź na adres e-mail: turek@cswiedza.pl 

Wybierz oddział
Nasze placówki
Swoją działalnością obejmujemy  regiony wielkopolski, mazowsza, wojewodztwa opolskiego. Nasze placówki oferują szeroką ofertę edukacyjną w poszczególnych miastach. Wybierz placówkę i sprawdź jakie szkoły, kursy, i inne formy kształcenia oferujemy dla Państwa.