Szkolenie i staże współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Zapraszamy do udzału w projekcie osoby bezrobotnie i bierne zawodowo w wieku powyżej 30 lat. W ramach projektu można podnieś kwalifikacje na kursach i szkoleniach oraz odbyć płatny staż zawodowy
W ramach projektu pn. Wielkopolski Program Aktywizacji Zawodowej współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizujemy podnoszenie kwalifikacji osób bezrobotnych i biernych zawodowo w wieku powyżej 30 roku życia.

Zapraszamy do zapisaywania się na kursy zawodowe - rodzaj kursu zosataje dobrany przez doradcę zawodowego. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu 63 243 77 05 wew 22

Po ukończeniu ścieżki kształcenia zawodowego na spotkaniach z pośrednikem pracy można wiążć udział w stażach zawodowych.


ZAPRASZAMY 
Wybierz oddział
Nasze placówki
Swoją działalnością obejmujemy  regiony wielkopolski, mazowsza, wojewodztwa opolskiego. Nasze placówki oferują szeroką ofertę edukacyjną w poszczególnych miastach. Wybierz placówkę i sprawdź jakie szkoły, kursy, i inne formy kształcenia oferujemy dla Państwa.