Nabór do Szkoły Podstawowej i Liceum
Zapraszamy serdecznie do naszych szkół, są wolne miejsca, zarówno do szkoły podstawowej jak i liceum: policyjnego i psychologiczno-pedagogicznego. W celu uzyskania szczegółowych informacji i zapisu prosimy o zgłoszenie si do sekreteriatu w godzinach od 8:00 do 15:30. Uruchomiliśmy również nabór do 7 klasy Szkoły Podstawowej i nadal zbieramy chętnych do podjęcia nauki w małym i przyjaznym zespole klasowym.
Zapraszamy serdecznie do naszych szkół, są wolne miejsca, zarówno do szkoły podstawowej, jak i liceum: policyjnego i psychologiczno-pedagogicznego. W celu uzyskania szczegółowych informacji i zapisu prosimy o zgłoszenie si do sekretariatu w godzinach od 8:00 do 15:30. Uruchomiliśmy również nabór do 7 klasy szkoły podstawowej i nadal zbieramy chętnych do podjęcia nauki w małym i przyjaznym zespole klasowym.
Wybierz oddział
Nasze placówki
Swoją działalnością obejmujemy  regiony wielkopolski, mazowsza, wojewodztwa opolskiego. Nasze placówki oferują szeroką ofertę edukacyjną w poszczególnych miastach. Wybierz placówkę i sprawdź jakie szkoły, kursy, i inne formy kształcenia oferujemy dla Państwa.